Інфо поліції

Співробітника банку звинувачують у спробі ухилення від сплати податків на 230 мільйонів гривень

Співробітники ДФС встановили, що один із співробітників банківської установи, попередньо домовившись з групою інших осіб, навмисне не застосував податкову ставку в 15% з компанії-нерезидента, а також вніс неточні дані до податкової звітності

Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби завершив досудове розслідування у справі про спробу ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах і забезпечив повернення до держбюджету 229 млн грн.

Про це інформує 1NEWS.

Співробітники ДФС встановили, що один із співробітників банківської установи, попередньо домовившись з групою інших осіб, навмисне не застосував податкову ставку в 15% з компанії-нерезидента, а також вніс неточні дані до податкової звітності.

Внаслідок таких дій держава недоотримала податків на суму 229 млн грн.

Зазначається, що завдяки спільним діям представників ДФС та Офісу генпрокурора вдалося відшкодувати вказану суму до держбюджету.

Матеріали справи, а також обвинувальний акт на співробітника банківської установи, якого звинувачують в спробі ухилення від податків в особливо великих розмірах, передали до суду для подальшого розгляду.

Джерело: ДФС

Back to top button