Інфо поліції

Слідчі ДФС провели обшуки у міськраді Кривого Рогу

Співробітники Головного слідчого управління Державної фіскальної служби України викрили протизаконну схему з тендерними закупівлями в міській раді м. Кривий Ріг Дніпропетровської області та наразі проводять там обшуки, інформує 1NEWS з посиланням на сторінку ДФС у соцмережі Facebook.

Обшуки проводяться з метою виявлення і вилучення документів з оформлення зазначених закупівель, чорнових записів, про діяльність зазначених схеми ухилення від сплати податків і розкрадання бюджетних коштів.

Згідно з повідомленням, у 2018-2021 рр. через систему тендерних закупівель структурні підрозділи та комунальні підприємства Криворізької міськради уклали договір з окремими товариствами щодо закупівлі товарів (робіт, послуг) на загальну суму понад 1,7 млрд грн, при цьому документально постачання товарів, виконання робіт і надання послуг були відображені з використанням реквізитів підприємств, що мають ознаки фіктивності.

“Протягом тривалого періоду реквізити, документи та печатки зазначених підприємств з ознаками фіктивності використовували службові особи за сприяння посадових осіб структурних підрозділів виконкому Криворізької міської ради з метою ухилення від сплати податків та розкрадання бюджетних коштів”, – ідеться в повідомленні.

 

 

 

 

 

Back to top button