Інфо поліції

Син мера Прилук вдруге за три роки влаштував п’яну ДТП (18+)

Син мера Прилук (Чернігівська область) Ольги Попенко Ярослав став винуватцем дорожньо-транспортної пригоди. На своєму автомобілі Renault він зніс електричний стовп і врізався у «Москвич». Відео с ДТП очевидці виклали на сторінці спільноти «Небайдужі Прилучани» у Facebook.

Як зазначається, аварія сталася 10 вересня на вулиці Іванівській.

Після ДТП патрульні відвезли Попенка з явними ознаками алкогольного сп’яніння у наркологічний диспансер, щоб він пройшов тест, однак чоловік категорично відмовився від цього.

При цьому він поводився агресивно, не хотів, щоб його знімав на камеру активіст і намагався на нього накинутися. Також він штовхався і намагався побитися із поліцейським. Після цього водій відмовився підписувати будь-які документи і його відпустили.

Після аварії у навколишніх будинках зникло світло, а дорогу перекрили.

У спільноті згадують, що син мера Прилук Ольги Попенко у 2016 році вже ставав винуватцем резонансної ДТП. Він на своїй іномарці зніс паркан місцевим жителям, а на претензії потерпілих відповідав непристойними жестами й образами.

«Неадекватний чоловік був. Так, подумаєш, там від нього просили щось або сказали йому, так він зняв штани і показав голу дупу всім. Він цар у місті, всім погрожував, усіх ображав», – розповідав очевидець.

«Сів у машину, воду п’є і на всіх воду оцю розливає. Я в АТО був, служив цілий рік. Був поранений. Я кажу: а куди ж ти поранений? Він каже: у член. Я кажу: не відбили, він – ні. Я – хворий на голову. Я кажу: я бачу, що ти хворий», – розповіла жінка.

Ніхто в поліцію так і не скаржився. Тому склали лише протоколи за фактом ДТП.

«Один із них за статтею 124 кодексу про адміністративне правопорушення – це дрібна ДТП, і за статтею 130-ю – це керування транспортним засобом у нетверезому стані”», – розповідав перший заступник начальника Прилуцького відділення поліції Сергій Степанець.

Додамо, що фото непристойних жестів сина мера Прилук також виклали під відео зі вчорашньої аварії.

За матеріалами “Обозреватель“.

Back to top button