Інфо поліції

Семи чиновникам Департаменту соціальної політики Києва повідомили про підозру: купували дорогий туалетний папір

За результатами проведених 12 травня 2020 року обшуків, прокурорами Київської міської прокуратури та слідчими СУ ГУНП у м. Києві повідомлено про підозру трьом чиним та чотирьом колишнім високопосадовцям Департаменту соціальної політики КМДА за фактом заволодіння бюджетними коштами в сумі 13,5 млн гривень (ч. 5 ст. 191 КК України). Про це повідомляє 1News з посиланням на прес-службу прокуратури.

Зазначається, що протягом 2017-2019 років, службові особи Департаменту соцполітики КМДА вступивши у змову із службовими особами суб’єкта господарювання уклали низку договорів на закупівлю засобів особистої гігієни за завищеними цінами (надбавка на ціну складає понад 106%), внаслідок чого бюджету спричинено збитки на суму понад 13,5 млн гривень.

У зв’язку із цим правоохоронцями здійснено низку санкціонованих судом обшуків у службових приміщеннях та за місцем проживання службових осіб Департаменту КМДА (заступника директора Департаменту соцполітики, головного спеціаліста відділу, завідувача сектору та у колишнього начальника відділу вказаного Департаменту) та вилучено достатній об’єм доказів для повідомлення вказаним службовцям про підозру.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Оперативне супроводження здійснюється працівниками Управління стратегічних розслідувань в місті Києві ДСР НП України.

Останні новини

Back to top button