Інфо поліції

СБУ затримала в Києві виконавця замовного вбивства

У Києві СБУ затримала громадянина однієї з країн Південного Кавказу, який перебуває у міжнародному розшуку за підозрою у скоєнні тяжкого та особливо тяжкого злочинів. Про це 1News повідомила прес-служба відомства.

фото прес-служби СБУ

Зазначається, що оперативники спецслужби встановили, що іноземець незаконно прибув в Україну для переховування від кримінальної відповідальності за вчинення замовного вбивства та незаконний збут зброї.

Для легалізації на території нашої держави та виїзду за кордон зловмисник намагався протиправно оформити біометричний паспорт громадянина України. Для цього він використав підроблені документи.

фото прес-служби СБУ

Співробітники СБУ затримали іноземця поблизу місця його тимчасового проживання в Оболонському районі столиці.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування.

фото прес-служби СБУ

Наразі іноземця затримано згідно зі ст. 583 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання для подальшого вирішення питання про його екстрадицію.

Затримання зловмисника проводилось спільно з поліцією.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close