Інфо поліції

СБУ затримала організаторів трьох угруповань, які займались переправленням нелегалів через державний кордон (ФОТО)

Усі спецоперації проведені протягом тижня

Протягом тижня у ході спецоперацій Служба безпеки України блокувала у різних регіонах нашої держави діяльність трьох організованих груп, причетних до створення каналів нелегальної міграції.

Про це повідомляє 1NEWS.

Так, у Чернівецькій області викрито трьох організаторів угруповання, яке спеціалізувалось на незаконному переправленні іноземців до країн ЄС поза встановленими пунктами пропуску. Вартість «послуги» з переміщення нелегалів через державний кордон становила 3,5 тисячі доларів з людини.

Правоохоронці затримали фігурантів відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у районі селища Дяківці під час спроби незаконного переправлення на територію Євросоюзу двох громадян однієї з країн Південної Азії.

У Харківській та Сумській областях блоковано діяльність двох угруповань, які організували канали нелегальної міграції з Російської Федерації та у зворотному напрямку.

Встановлено, що до складу групи на Харківщині входило троє мешканців регіону. Протягом року фігуранти через власні зв’язки серед криміналітету підшукували бажаючих нелегально перетнути українсько-російський кордон. За оперативною інформацією, «клієнтами» зловмисників були іноземці, які перебувають у країні нелегально, представники кримінальних кіл, підозрювані у вчиненні злочинів в Україні та закордоном.

Вартість «трансферу» становила 1,5 тисячі доларів з кожного нелегала.

У Сумській області до організації трафіку нелегальної міграції причетні троє громадян України та їхні спільники – кілька громадян Росії.

Учасники угруповання підшукували «клієнтів» з обох боків кордону і переправляли їх поза встановленими пунктами пропуску, через ділянки «зеленого» кордону. Таким чином громадяни «обходили» карантинні обмеження на перетин кордону, у деяких з них також були проблеми з документами.

Джерело: СБУ

Back to top button