Інфо поліції

СБУ затримала колишнього топчиновника Київського бронетанкового заводу, який привласнив 12 мільйонів гривень (ВІДЕО)

Щоб уникнути покарання, чоловік втік на окуповані території ОРДЛО

Служба безпеки України затримала колишнього топчиновника державного підприємства «Київський бронетанковий завод».

Він перебував на посаді протягом 2014 року і своїми корупційними діями завдав державі збитки на 12 млн грн і щоб уникнути покарання, чоловік втік на окуповані території ОРДЛО, – інформує 1NEWS.

За оперативними даними, зловмисник організував протиправний механізм привласнення коштів, виділених на модернізацію військової техніки.

Для цього зареєстрував кілька фіктивних підприємств у різних регіонах України, у тому числі у столиці та Київській області.

Згодом на підставі фіктивних договорів чоловік переводив на рахунки вказаних компаній кошти, призначені на виконання держзамовлення.

Розрахунки здійснювалися або за завищеними тарифами, або й взагалі за невиконані роботи.

Таким чином відбувалося «виведення» бюджетних коштів і переведення їх у готівку з подальшим привласненням учасниками схеми.

За попередніми оцінками слідства, внаслідок майже піврічної протиправної діяльності посадовця державі заподіяно збитки у розмірі 12 млн грн.

Наприкінці 2014 року для уникнення відповідальності за протиправну діяльність ексчиновник перебрався на окуповану терористами територію.

Оперативники спецслужби встановили місце перебування зловмисника і затримали його під час перетину лінії розмежування з тимчасово окупованою територією на КПВВ «Станиця Луганська».

Джерело: СБУ

Back to top button