Інфо поліції

СБУ затримала у Києві банду торговців зброєю

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю та слідчі Головного управління СБУ м. Києві та Київській області блокували діяльність організованої групи торговців зброєю, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу СБУ.

“Оперативники спецслужби встановили, що кілька місцевих мешканців налагодили нелегальний бізнес із виробництва набоїв і травматичної зброї, а також її переробленні під бойову. Засоби ураження та боєприпаси зловмисники реалізовували в різних регіонах країни через особисті зв’язки, у тому числі серед кримінальних кіл, а також на спеціалізованих Інтернет-сайтах”, – йдеться у повідомленні.

“Товар” ділки відправляли замовникам через недержавні поштові сервіси. Правоохоронці провели п’ятнадцять санкціонованих обшуків у місцях незаконного виробництва та зберігання зброї та боєприпасів, а також за адресами проживання фігурантів кримінального провадження.

Під час слідчих дій вилучено “виробниче” обладнання, комплектуючі та запчастини для виготовлення засобів ураження, понад двадцять тисяч набоїв різного калібру, а також документальні матеріали, які підтверджують протиправну реалізацію “продукції”. Наразі у рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 263 Кримінального кодексу України, чотирьом фігурантам справи готуються повідомлення про підозру.

 

 

 

 

Back to top button