Інфо поліції

СБУ заочно оголосила підозру екснардепу «Партії регіонів»

Служба безпеки України оголосила заочну підозру колишньому депутату Верховної Ради України від “Партії регіонів” щодо його участі у створенні терористичної організації та дій, спрямованих на повалення конституційного ладу, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресцентр СБУ.

“Служба безпеки України оголосила заочну підозру колишньому депутату Верховної Ради України від “Партії регіонів” щодо його участі у створенні терористичної організації та дій, спрямованих на повалення конституційного ладу. Оперативники та слідчі СБУ встановили, що ексдепутат з початку російської агресії підтримував анексію Криму та окупаційні дії Росії на Донбасі. У січні 2015 року він виїхав до Російської Федерації, де перебуває до цього часу. Співробітники спецслужби з’ясували, що спільник терористів продовжує брати активну участь в інформаційній війні проти України та просуває російські інтереси на півдні України, зокрема на Херсонщині. Він також періодично відвідує тимчасово окуповані райони Донбасу та АР Крим”, – йдеться в повідомленні.

Прізвище колишнього народного депутата СБУ не називає. За даними ЗМІ, йдеться про колишнього нардепа від Партії регіонів Олексія Журавка.

Наразі дії зловмисника кваліфіковано за ч. 2 ст. 109 (“Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади”), ч. 1 ст. 258-3 (“Створення терористичної групи чи терористичної організації”), ч. 1 ст. 332-1 (“Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї”) Кримінального кодексу України.

“Слідчі СБУ продовжують досудове розслідування. Тривають слідчі (розшукові) дії, спрямовані на затримання підозрюваного та притягнення до кримінальної відповідальності”, – підсумували в СБУ.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button