Інфо поліції

СБУ заблокувала величезну контрабанду кокаїну із Центральної Америки

Вартість виявленої партії наркотиків на «чорному ринку» становить понад 8 мільйонів гривень

Співробітники Служби безпеки України блокували на Київщині контрабанду в Україну великої партії кокаїну. Правоохоронці встановили, що раніше судимий за кримінальні злочини мешканець столиці замовляв кокаїн у свого знайомого з однієї з країн Центральної Америки.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-центр СБУ.

«Товар» надходив до України через закордонні вантажні відправлення. Використовуючи зв’язки у кримінальному світі, ділок збував наркотики у різні регіони нашої країни, зокрема за допомогою кур’єрів.

Співробітники СБУ затримали зловмисника на території Київської митниці у місті Бориспіль під час отримання чергового відправлення. У затриманого правоохоронці вилучили понад 5 кілограмів кокаїну, який був прихований у коробках з роликовими ковзанами.

Вартість виявленої партії наркотиків на «чорному ринку» становить понад 8 мільйонів гривень. Вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу підозрюваному. У рамках відкритого слідчими СБУ кримінального провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії для встановлення інших осіб, причетних до протиправної діяльності. Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з митною службою ДФС під процесуальним керівництвом прокуратури.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close