Інфо поліції

СБУ заблокувала схему фінансування ОРДЛО

Служба безпеки України заблокувала механізм фінансування терористів з Луганської та Донецької областей через незаконний видобуток вугілля на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на УНН.

“Служба безпеки України блокувала масштабний механізм фінансування терористичних організацій “Л/ДНР” через незаконний видобуток на тимчасово окупованих територіях вугілля та подальшого його постачання до України та країн Європи”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що спецслужби встановили, що організатори оборудки зареєстрували в Україні низку комерційних структур.

“Через них ділки постачали на підконтрольну територію України продукцію, видобуту на захоплених членами незаконних збройних формувань українських вугільних об’єднань, розташованих на тимчасово окупованій території Донецької і Луганської областей. Так звані податки вони вносили до бюджетів псевдореспублік”, – зазначили в пресцентрі.

Також зазначається, що в Україну вугілля надходило як нібито видобуте на території Росії. Надалі ділки за підробленими документами реалізовували вугілля українським ТЕЦ та до країн ЄС.

Одному з учасників нелегального бізнесу оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 258-5 Кримінального кодексу України.

Здійснюються заходи щодо притягнення інших фігурантів кримінального провадження до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, на Донеччині викрили факт незаконного видобутку 2 тис. тонн вугілля.

Останні новини

Back to top button