Інфо поліції

СБУ викрила на Укрзалізниці виведення “у тінь” через фіктивні фірми 4 мільйонів гривень

Гроші були привласнені організаторами та учасниками корупційної схеми

Служба безпеки України викрила окремих керівників АТ «Укрзалізниця» в організації корупційної схеми під час контейнерних перевезень. Про це 1NEWS повідомила прес-служба відомства.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовці штучно створили для однієї із філій АТ «Укрзалізниця» завідомо невигідні умови для курсування регулярних контейнерних поїздів, що призвело до необхідності залучити приватні комерційні структури для пошуку клієнтів.

Надалі такі послуги почала надавати підконтрольна організаторам комерційна структура, яка фактично монополізувала цей сегмент ринку.

 

Службовці СБУ у межах кримінального провадження задокументували виведення “у тінь” через рахунки фірм з ознаками фіктивності понад 4 млн грн.

Гроші були привласнені організаторами та учасниками схеми.

«Під час обшуків у Києві та Одесі в службових приміщеннях Укрзалізниці та офісі комерційної структури правоохоронці виявили оригінали печаток компаній із ознаками фіктивності, чорнову бухгалтерію, фінансово-господарську документацію та матеріали листування фігурантів. Також вилучено понад 1,2 мільйона гривень, на які судом накладено арешт», – поінформували у відомстві.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close