Інфо поліції

СБУ викрила на Східній митниці багатомільйонну корупційну схему

Правоохоронці отримали докази систематичного вимагання митниками грошей від комерсантів за проведення митного оформлення товарних партій в режимі імпорт

Служба безпеки України на Луганщині блокувала функціонування вертикально побудованої корупційної схеми, організованої керівництвом Східній митниці ДФС України.

У межах розпочатого кримінального провадження, співробітники СБУ провели комплекс негласних слідчих дій для документації корупційної схеми, – інформує 1NEWS.

Правоохоронці отримали докази систематичного вимагання митниками грошей від комерсантів за проведення митного оформлення товарних партій в режимі імпорт.

Організували оборудку четверо керівників митниці різного рівня. За їх вказівкою митники створювали штучні перешкоди для митного оформлення вантажів.

Гроші від імпортерів за безперешкодне митне оформлення безпосередньо отримували керівники одного з митних постів.

Оперативники спецслужби встановили, що корупційна схема дозволяла керівництву Східної митниці тривалий час отримувати неправомірну вигоду у розмірі понад 5 мільйонів гривень на рік.

Правоохоронці затримали ключових учасників оборудки після отримання одним з керівників митного посту чергової частини неправомірної вигоди.

Тривають невідкладні слідчі дії, зокрема проводяться 6 обшуків та допити свідків.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close