Інфо поліції

СБУ викрила багатомільйонну оборудку з нерухомістю київського підприємства

За попередньою версією слідства, оборудка призвела б до значного зниження інвестиційної привабливості товариства і до зниження його вартості під час приватизації

Служба безпеки України в межах протидії корупції у сфері використання державного майна попередила нанесення державі збитків в особливо великих розмірах під час оборудки з нерухомістю столичного публічного товариства.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, у 2016 році голова правління публічного акціонерного товариства, 81% акцій якого належали Державній акціонерній компанії «Україна туристична», уклав з фірмою забудовником інвестиційний договір на реконструкцію столичного готельного комплексу та освоєння земельної ділянки площею 18 гектарів.

Через сформовану фіктивну заборгованість перед забудовником він збирався довести акціонерне товариство до банкрутства, а потім планував відчуження його майна оціночною вартістю майже 70 мільйонів гривень.

За попередньою версією слідства, оборудка призвела б до значного зниження інвестиційної привабливості товариства і до зниження його вартості під час приватизації.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та притягнення до відповідальності всіх осіб,  причетних до оборудки.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close