Інфо поліції

СБУ викрила на хабарах високопосадовця Головного сервісного центру МВС

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець вимагав гроші від приватних підприємців, які займаються технічним переобладнанням автомобілів

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю спільно з Головним слідчим управлінням СБУ та Генеральною прокуратурою викрили на систематичних хабарах одного з керівників Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець вимагав гроші від приватних підприємців, які займаються технічним переобладнанням автомобілів. За одержання неправомірної вигоди зловмисник обіцяв безперешкодну видачу бланків свідоцтв про погодження конструкцій транспортних засобів, зокрема для встановлення газобалонного устаткування.

Гроші передавали через посередника. Правоохоронці затримали посадовця у службовому кабінеті під час передачі посередником чергової частини хабара у розмірі 1500 євро. Раніше співробітники СБУ задокументували факт незаконного одержання фігурантами справи 1800 євро.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. І це все а інші областя як де все можно через рєшал вирішити і навіть права нові купити, що місцеві СБУ знюхалися в місцевому болоті один з одним і все. Тварі викіньте свої погони на смітник.

Close