Інфо поліції

СБУ спіймала на хабарі керівника Львівської обласної клінічної лікарні

Оперативники спецслужби встановили, що лікар пропонував своє посередництво у вирішенні питань щодо непридатності призовників до військової служби

Співробітники Служби безпеки України викрили два факти вимагання військовими та медиками хабарів від призовників за сприяння в ухиленні від військової служби.

Про це повідомляє 1NEWS.

Начальник відділення однієї з військових частин спільно з колегою обіцяли «вирішити» питання про непридатність призовника до служби за 1 тисячу доларів США.

Правоохоронці затримали зловмисників на гарячому неподалік військкомату під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

За винагороду обіцяв вирішити питання з ухиленням від призову і один з керівників «Львівської обласної клінічної лікарні».

Оперативники спецслужби встановили, що лікар пропонував своє посередництво у вирішенні питань щодо непридатності призовників до військової служби.

Він обіцяв «домовитись» з керівництвом одного із районного військового комісаріату для звільнення від проходження строкової військової служби за станом здоров’я.

Свої «послуги» медик оцінив у 21,5 тисячі гривень.

Правоохоронці затримали зловмисника у службовому кабінеті під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

Під час слідчих дій було виявлено 150 тисяч гривень, 600 доларів та 400 євро, походження яких встановлюватиметься слідством.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close