Інфо поліції

СБУ схопила ділка, який незаконно оформляв соцвиплати жителям Луганська

У чоловіка виявлено майже п’ятдесят банківських карток, велику кількість нотаріальних довіреностей та документів жителів тимчасово окупованих територій Луганської області

Контррозвідка Служби безпеки України відзвітувала про блокування трафіку незаконного отримання жителями окупованої Луганщини українських соціальних виплат.

Про це повідомляє 1NEWS.

Спецслужба з’ясувала, що підприємець з тимчасово окупованого Луганська, який займався пасажирськими перевезеннями на підконтрольну українській владі територію, надавав послуги із “заочного” оформлення соцвиплат.

Правоохоронці зупинили ділка на контрольно-пропускному пункті “Майорське” під час рейсу до Сєвєродонецька, куди він прямував для чергового незаконного оформлення соціальних нарахувань.

У чоловіка виявлено майже п’ятдесят банківських карток, велику кількість нотаріальних довіреностей та документів жителів тимчасово окупованих територій Луганської області.

СБУ перевіряє чоловіка на причетність до протиправної діяльності так званої “МДБ ЛНР”, а також з’ясовує, чи є серед клієнтів ділка колишні і діючі бойовики незаконних збройних формувань.

Також правоохоронці встановлюють посадовців українських держустанов, які ймовірно причетні до функціонування схеми.

Джерело: пресслужба СБУ

Back to top button