Інфо поліції

СБУ підозрює у рекеті представників Нацкорпусу на Харківщині

У Харківській області ліквідували потужне злочинне угруповання, яке займалося рекетом бізнесменів, зокрема у сфері ритуальних послуг, повідомляють у Службі безпеки. Як повідомили у Нацкорпусі, із обшуками прийшли і до їх представників, передає 1NEWS.

“Служба безпеки України провела масштабну спецоперацію на Харківщині, в ході якої ліквідувала потужне злочинне угруповання. До його складу були залучені близько 50 осіб, серед яких діючі правоохоронці, а також чоловіки із досвідом ведення бойових дій”, – йдеться в повідомленні.

Угруповання мало значний вплив на представників органів місцевої влади. СБУ задокументувала, що його злочинній діяльності сприяли посадові особи одного з комунальних підприємств Харківської міської ради.

результаті санкціонованих обшуків, співробітники СБУ вилучили великі суми грошей, чорнові записи облiку “поборів з підприємців”, зброю, боєприпаси, а також посвiдчення дiючих спiвробiтникiв Національної поліції.

За розповсюдженою інформацією, угруповання затримано на чолі з лідером місцевого осередку “Національного корпусу” Сергієм Величком.

 

 

 

 

 

 

Back to top button