Інфо поліції

СБУ перевірить, чи співали місцеві депутати на Закарпатті гімн Угорщини

В СБУ зазначили, що дії депутатів можуть містити ознаки протиправної діяльності

21 листопада 2020 року під час прийняття присяги депутатами Сюртівської сільської об’єднаної територіальної громади, за ініціативи голови, частина обранців виконала національний гімн Угорщини.

Такі дії депутатів можуть містити ознаки протиправної діяльності, – інформує 1NEWS.

Однією з перших про інцидент повідомила фейсбук-спільнота “Закарпаття ТОП”, яка кілька днів тому виклала відео виконання гімну.

“У Сюртівській ОТГ голова з депутатами після присяги співали угорський гімн. Про “подвиги” цього одіозного ексголови Сюртівської сільської ради вже писали у ЗМІ. На жаль, правоохоронні органи скромно мовчать”, – йшлося в дописі.

Голова ОТГ, про якого йдеться, – самовисуванець Арпад Пушкар.

Раніше він вже відзначався суперечливими заявами – приміром, в одному з інтерв’ю говорив про “вороже ставлення українців до закарпатських угорців”.

“Створення Сюртівської ОТГ – справжнє диво. Адже ми бачимо, як вороже українці ставляться до закарпатських угорців. Навіть ті, хто, на нашу думку, симпатизував нам, відвернулися від нас. Насправді у нас одна мета – зберегти ту невелику кількість угорців, які залишилися в області”, – заявляв Пушкар.

Він вже прокоментував і скандал із виконанням угорського гімну. В коментарі телеканалу “Україна 24” Пушкар сказав, що нічого поганого в цьому не бачить.

“Одразу після того, як прийняли присягу, всі ми, зокрема і я, заспівали спершу український гімн. А після цього вже заспівали угорський. В нас на території більшість угорців проживає. Ніколи з цим не було ніяких проблем, а тепер незрозуміло чого такі питання підіймають”, – зазначив Пушкар.

Джерело: ВВС Україна

Останні новини

Back to top button