Інфо поліції

СБУ ліквідувала злочинну групу, яка збувала психотропи і кокаїн

Служба безпеки України ліквідувала діяльність організованої злочинної групи. Учасники угруповання спеціалізувалися на контрабанді та збуті кокаїну та психотропних у Києві, Київській та Одеській областях. Про це пише прес-центр СБУ, повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112ua.

Оперативниками спецслужби встановили, що організували протиправний бізнес кілька жителів столиці та Одеського регіону. Наркотики вони отримували контрабандою з-за кордону. Наркоділки передавали “товар” клієнтам через водіїв таксі. Оплату зловмисники брали в криптовалюті. Частину наркотиків учасники угруповання контрабандою поставляли в РФ.

“Правоохоронці провели 8 обшуків у Києві та в Одеській області. Під час слідчих дій вилучено: понад 9 тис.таблеток психотропної речовини МДМА (екстазі), майже 1 кг кокаїну; приблизно 300 грамів інших психотропних речовин; ваги, ЗІП-пакети та інші докази протиправної діяльності. За попередніми оцінками, вартість вилучених наркотиків за цінами чорного ринку становить майже 11 млн грн.”,- йдеться в повідомленні.

Наразі троє учасників угруповання затримані згідно зі ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. Рішення про притягнення до відповідальності інших членів групи буде прийнято після завершення експертиз.

Триває досудове слідство за ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Нагадавши, на українсько-молдовському кордоні затримали чоловіка з патронами, гранатою і наркотиками. На громадянина України складено процесуальні документи за спробу незаконного перетину державного кордону.

Back to top button