Інфо поліції

СБУ блокувала незаконне переправлення ліків сумнівної якості в Україну

На територію України намагалися незаконно доставити неякісні медичні препарати серцево-судинної та онкологічної груп. Про це повідомляє пресслужба СБУ, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

“Служба безпеки України викрила і блокувала у Києві незаконне переправлення з РФ, деяких країн Близького Сходу і Південної Азії оптових партій лікарських засобів сумнівної якості на територію нашої країни”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, контрабандний товар продавався замовникам “на віддаленому доступі” через пошту, пояснюючи це поширенням вірусу COVID-19.

Зокрема, в Україну цю продукцію нелегально доставляли кур’єри з порушенням температурних режимів транспортування медзасобів та уникаючи відповідного контролю якості препаратів.

Згодом під час обшуків правоохоронці вилучили понад 90 найменувань лікарських засобі на суму понад 3 мільйона гривень. За інформацією експертів, ця медична продукція становила небезпеку для здоров’я населення.

До слова, товар сумнівної якості реалізовувався в Україні за значно завищеними цінами під виглядом якісних оригінальних препаратів. Однак документів та сертифікатів якості у цієї продукції не було.

Нагадаємо, раніше прикордонники Мукачівського загону запобігли контрабанді декількох тисяч медичних масок, які намагалися вивезти з України в Румунію.

Back to top button