Інфо поліції

Росіянин за хабар намагався перевезти в Україну два автобуси з людьми

Його затримали під час спроби передати 50 тис. російських рублів українському офіцеру-прикордоннику, передає 1NEWS з посиланням на сайт військової прокуратури Центрального регіону України.

Військова прокуратура викрила громадянина, який має подвійне громадянство – Республіки Молдова та Російської Федерації, який намагався дати прикордоннику хабар і провезти два автобуси з нелегалами з Росії в Україну, оминаючи карантинні обмеження.

Зазначають, що затриманий у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення “Могилів-Подільський-Отач” намагався підкупити старшого лейтенанта Держприкордонслужби, начальника відділення інспекторів прикордонної служби “Могилів-Подільський”.

“Таким чином іноземець сподівався отримати дозвіл на безперешкодний пропуск двох пасажирських автобусів з іноземцями через державний кордон на територію України поза чинними обмеженнями карантину, спрямованими на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19”, – наголошено в повідомленні.

Громадянина РФ затримали під час передачі 50 тис. російських рублів українському офіцеру-прикордоннику.

 

 

Back to top button