Інфо поліції

Росіяни скоїли найбільше злочинів в Україні

Зазначається, що за минулий рік за участі іноземців на території України скоєно 2775 злочинів та 75 тисяч адмінправопорушень.

З-поміж іноземців торік найбільше злочинів на території України скоїли громадяни РФ.
Про це повідомляє 1NEWS.

За словами заступника начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Ігоря Малахова, у 2019 році поліцейські задокументували 430 кримінальних правопорушень, які скоїли понад 300 іноземців. Кримінальні провадження за цими фактами вже передані до суду. Крім того, правоохоронці задокументували понад 12 тисяч адміністративних правопорушень, скоєних іноземцями.

Зазначається, що за минулий рік за участі іноземців на території України скоєно 2775 злочинів та 75 тисяч адмінправопорушень.

“Громадяни інших держав скоїли 1062 крадіжки, 197 пограбувань, 92 розбійні напади. Крім того, поліцейські встановили 73 факти шахрайський дій, 106 фактів угонів, 192 факти, що стосувалися сфери незаконного обігу наркотиків та 131 – незаконного обігу зброї. Ще 55 фактів – це протиправні дії у сфері службової діяльності”, – зазначив Малахов.

Він додав, що з-поміж іноземців найбільше злочинів на території України скоїли громадяни РФ.

Малахов наголосив, що Нацполіція систематично здійснює заходи для запобігання скоєнню злочинів іноземцями. Одним із інструментів впливу є проведення профілактичних заходів під умовною назвою “Мігрант”.

Ця операція розпочалася 1 березня і триватиме до 31 травня. У загальнодержавних оперативно-профілактичних заходах беруть участь Нацполіція, ДМС та ДПСУ.

Зазначається, що такі заходи спрямовані на виявлення іноземців, які порушують законодавство держави, зокрема – міграційне. Громадян інших країн, які перебувають в Україні на законних підставах, профілактичні заходи не стосуватимуться.

Джерело: Нацполіція

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close