Інфо поліції

Росіянин налагодив канал постачання героїну в Україну

Отримані наркотики наркоторгівець реалізовував оптовими партіями у столичному регіоні через мережу дилерів

Співробітники Служби безпеки України у межах заходів із протидії незаконному обігу наркотичних засобів та психотропних речовин викрили в Київській області канал збуту особливо небезпечних наркотиків.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що росіянин, який тимчасово мешкав у Києві, налагодив канал постачання героїну, метадону та фентанілу з Російської Федерації.

За оперативною інформацією «товар» до України залізницею доставляли кур`єри. Отримані наркотики наркоторгівець реалізовував оптовими партіями у столичному регіоні через мережу дилерів.

Правоохоронці затримали зловмисника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на одній з вулиць Києва під час спроби збуту півтора кілограма вказаних наркотичних засобів.

За попередніми оцінками вартість вилучених наркотиків за цінами «чорного ринку» становить понад 75 тисяч американських доларів. Наразі вилучені наркотичні засоби передані на експертизу. У межах відкритого кримінального провадження України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності росіянина.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close