Інфо поліції

Росіяни викрадали елітні авто на Харківщині

Зловмисники  у своїй злочинній діяльності використовували пристрої для примусового відмикання замків дверей транспортних засобів

Вийшли на слід викрадачів працівники відділу розкриття незаконного заволодіння транспортними засобами Управління карного розшуку обласного главку поліції на Харківщині. Розробка групи тривала упродовж півроку. За цей час поліцейські задокументували протиправні дії зловмисників,  які  спеціалізувались на незаконному заволодінні “елітними” автомобілями іноземного виробництва.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зловмисники  у своїй злочинній діяльності використовували пристрої для примусового відмикання замків дверей транспортних засобів, алгоритмічні «кодграббери» різного типу сигналізації та виносні блоки діагностування електронної системи, що давало можливість повністю контролювати та керувати автомобілями.

До складу групи увійшли п’ятеро осіб віком від 30 до 41 року, двоє з яких є уродженцями Російської Федерації. Серед злодіїв були чітко розподілені ролі – керував діяльністю групи 30-річний чоловік, двоє інших його подільників були безпосередніми виконавцями.

Фігуранти були обізнані про методи оперативно–розшукової діяльності, дотримувались конспірації та уникнення від кримінальної відповідальності під час скоєння злочинів. Вони  використовували альтернативні види телефонного зв’язку, мобільні термінали з клонованими ІМЕІ, постійно змінюючи абонентські номери.

Під час скоєння злочинів і безпосередньо після їх вчинення, а також для проведення спостереження за потерпілими, в якості машини «супроводу» зловмисники використовували автомобілі з номерами іноземної реєстрації та вітчизняного виробництва.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

One Comment

Back to top button
Close