Інфо поліції

Росія з допомогою «злодіїв у законі» хоче дестабілізувати ситуацію в Україні

За наявною в СБУ інформацією представники кримінальних кіл з Росії та країн Кавказу координують діяльність злочинних угруповань, які причетні до скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів на території України

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України продовжують блокувати спроби спецслужб країни-агресора дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні через протиправну діяльність «злодіїв у законі».

Про це повідомляє 1NEWS.

За наявною в СБУ інформацією представники кримінальних кіл з Росії та країн Кавказу координують діяльність злочинних угруповань, які причетні до скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів на території України.

За задумом російських спецслужб загострення криміногенної обстановки в Україні, особливо напередодні майбутніх президентських виборів, має призвести до падіння рівня довіри до державної влади і правоохоронної системи.

Зокрема «злодії у законі» контролюють перерозподіл фінансових потоків від крадіжок, грабежів, розбійних нападів, викрадень автотранспорту, розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин. При цьому частина коштів отриманих злочинним шляхом спрямовується на фінансування російсько-терористичних сил на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

У жовтні поточного року СБУ затримала та примусово видворила за межі України чергового «злодія в законі» на прізвисько «Жоржикич». Оперативники спецслужби встановили, що представник кримінальних кіл однієї з кавказьких країн нелегально прибув до південного регіону для встановлення контролю над частиною грошових потоків від грабежів, розбійних нападів, крадіжок, вимагання.

Співробітники української спецслужби затримали зловмисника в Одесі та примусово видворили за межі України із забороною в’їзду терміном на 3 роки. Із початку цього року ГУ БКОЗ спільно з регіональними підрозділами СБУ було видворено 5 «злодіїв у законі», понад 100 представникам злочинних кіл, серед яких громадяни Росії та Грузії, встановлено заборону в`їзду до нашої країни на 5 років.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close