Інфо поліції

Росія перекидає в ОРДЛО кадрових військових

Російська Федерація задля підтримання напруги на Донбасі та ескалації ситуації і надалі нарощує бойовий потенціал на тимчасово окупованих територіях та вздовж кордонів України, інформує 1NEWS з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Так, командування збройних сил РФ протягом цього тижня розповсюджувало заяви про проведення виключно планових заходів оперативної та бойової підготовки з відпрацювання питань пересування військ, зокрема поблизу кордонів з Україною.

«Водночас під прикриттям заходів бойової підготовки окупанти забезпечували приховане переміщення через неконтрольовані Україною ділянки кордону на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях російських кадрових військовослужбовців для доукомплектування з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів», – повідомляє ГУР Міноборони.

Контроль комплектування військовослужбовцями підрозділів та перевірку виконання інженерно-фортифікаційних робіт на передових позиціях з’єднань і частин російських окупаційних військ здійснює комплексна комісія збройних сил країни-агресора.

 

 

 

 

Back to top button