Інфо поліції

Провалились під лід дві дівчинки у Кривому Розі, одна із них загинула – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО


Фото з відкритих джерел

Іншу дівчинку було госпіталізовано з попереднім діагнозом переохолодження

У Дніпропетровській області, в місті Кривий Ріг дві дівчинки провалилися під лід під час прогулянки на штучному водоймищі (балка “Калетина”). Одна з них загинула. Про це повідомляє Головне управління ДСНС Дніпропетровської області.

Повідомляється, що близько 17 годину до Національної поліції надійшло повідомлення, що дві дитини під час прогулянки водоймою провалилися під кригу. По прибуттю на місце події рятувальники встановили, що місцевими мешканцями врятовано дитину (дівчинку віком приблизно 10 років).

Дитину було госпіталізовано до лікарні з попереднім діагнозом переохолодження. Вона розповіла, що під кригою може перебувати ще одна дівчинка, з якою вони разом перетинали водойму.

До пошуків було залучено водолазів. О 19:30 водолазами було виявлено дівчинку без ознак життя (віком приблизно 11 років) на глибині 4 метри та на відстані 20 метрів від берега.

1News за темою: У Херсонській області двоє дітей провалилися під кригу, хлопчик був без свідомості

Раніше повідомлялося, що у польських Татрах українські туристи провалилися під лід, але самостійно вибралися із води. Вони необачно зайшли на озеро Морське Око попри тонку кригу.

Нагадаємо, у кінці січня на Черкащині троє рибалок, серед яких була неповнолітня дитина, провалилися під кригу.

Як зазначається, трагедія сталася у селі Бучак Канівського району 24 січня о 16 год. 30 хв. Двоє дорослих та 11-річна дитина рибалили на річці Дніпро, відійшовши від берега на 250 м. За інформацією свідків, вони раптово почали провалюватися під лід.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button