Інфо поліції

Прокуратура забрала у соратників Медведчука 1,16 гектарів на Трухановому острові

Прокурорами Офісу Генерального прокурора у Верховному Суді доведено обґрунтованість позову про повернення Київській міській раді земельної ділянки площею 1,16 га на Трухановому острові у місті Києві вартістю понад 25 млн грн. Про це 1News повідомила прес-служба Офісу Генпрокурора.

Прокуратурою встановлено факт безпідставного зайняття громадською організацією цієї землі та обмеження вільного доступу громадян до неї та річки Десенка через встановлення паркану та використання будівель і споруд на ділянці без правовстановлювальних документів.

Раніше Київською міською прокуратурою доведено в суді, що міськрадою не приймалося жодних рішень про передачу земельної ділянки у користування або власність громадській організації, також відсутні дозвільні документи на проведення будівельних робіт.

Погодившись із доводами прокурора, наведеними у касаційній скарзі, Верховний Суд скасував постанову Північного апеляційного господарського суду та залишив у силі рішення Господарського суду міста Києва, яким  громадську організацію зобов’язано повернути земельну ділянку територіальній громаді міста Києва, а також привести її у придатний для використання стан, звільнивши в тому числі від нерухомого майна.

Таким чином, завдяки реагуванню прокурора на факти порушення вимог земельного законодавства, які висвітлювалися у засобах масової інформації восени 2019 року, територіальна громада зможе законно користуватися цією землею.

Очевидно, йдеться про ділянку, на якій базувалась наближене до Віктора Медведчука охоронне агентство «Шторм».

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button