Інфо поліції

Прикарпатського бізнесмена звинувачують у розкраданні грошей

Шляхом внесення недостовірних даних, а саме завищення вартості споруджених об’єктів та використаних матеріалів, йому вдалося заволодіти понад 6 млн грн бюджетних коштів

На Прикарпатті повідомили про підозру керівнику одного з товариств щодо привласнення 6 млн грн на будівництві фортифікаційних споруд у Донецькій області.

Про це повідомляє 1NEWS.

У поліції поінформували, що Кабмін виділив кошти з держбюджету на будівництво оборонних споруд на території Донецької та Луганської областей в районах проведення бойових дій. Зазначається, що Івано-Франківська ОДА також одержала кошти на будівництво фортифікаційних споруд.

Так, для виконання цих будівельних робіт було укладено договори з кількома підприємствами Івано-Франківської області.

Уточнюється, що під час проведення заходів з раціонального використання виділених коштів на будівництво оперативники управління захисту економіки в Івано-Франківській області виявили факти протиправної діяльності, зокрема — заволодіння коштами бюджету під час будівництва оборонних споруд.

“За зібраними матеріалами УЗЕ військовою прокуратурою Західного регіону було відкрито кримінальне провадження. Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що керівники цих підприємств при виконанні робіт підробили офіційні документи. Шляхом внесення недостовірних даних, а саме завищення вартості споруджених об’єктів та використаних матеріалів, останнім вдалося заволодіти понад 6 млн грн бюджетних коштів”, — поінформували у поліції.

Зазначається, що підозрюваному може загрожувати позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Окрім того, у рамках кримінального провадження встановлюються посадові особи органів виконавчої влади обласного рівня та керівників інших підприємств, які можуть бути причетні до розкрадання бюджетних коштів.

Джерело: Нацполіція

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close