Інфо поліції

Прихильники “Ісламської держави” збували зброю на Київщині

Співробітники СБУ задокументували збут зловмисниками двох пістолетів іноземного виробництва та боєприпасів до них

Співробітники СБУ блокували у столичному регіоні канал збуту в Україні зброї та боєприпасів, організований прихильниками “ІДІЛ”. Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що громадяни країн Центральної Азії, використовуючи підроблені документи, нелегально прибули в Україну після депортації з території іншої азійської держави за зв’язки з “ІДІЛ”. Співробітники СБУ задокументували збут зловмисниками двох пістолетів іноземного виробництва та боєприпасів до них.

Зазначається, що одного із учасників угруповання правоохоронці затримали. Йому повідомлено про підозру в скоєнні злочину передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Встановлено, що затриманий чоловік перебуває у розшуку на батьківщині через участь у збройних підрозділах, збройних конфліктах або військових діях на території інших держав та фінансування злочинів терористичного характеру.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцями проживання фігурантів справи правоохоронці вилучили чотири гранати Ф-1 та РГД-5, підроблені документи, символіку міжнародної терористичної організації та гроші від продажу зброї та боєприпасів.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close