Інфо поліції

Президента банку “Аркада” підозрюють у привласненні 50 мільйонів

Президенту АТ АКБ “Аркада” Костянтину Паливоді повідомили про підозру у привласненні коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів “Еврика” та “Патріотика” у сумі 50 млн гривень (ч. 5 ст. 191КК України), інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.

“Проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що у червні 2018 року підозрюваний, обіймаючи посаду голови правління АТ АКБ “Аркада”, разом зі своїми спільниками розробив та реалізував схему привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів “Еврика” та “Патріотика”, управителем яких є АТ АКБ “Аркада”.

Так, шляхом видачі кредиту та подальшого проведення операцій з використанням суб’єктів господарювання, які не пов’язані з АТ АКБ “АРКАДА” та підконтрольні безпосередньо підозрюваному, з фондів фінансування будівництва були виведені кошти у сумі 50 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У прокуратурі додали, що у приміщенні АТ АКБ “Аркада”, а також за місцем проживання підозрюваного та інших осіб тривають обшуки.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close