Інфо поліції

Президент аграрної академії отримав підозру за хабар у вигляді автомобіля

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора президенту Національної академії аграрних наук України повідомлено про підозру у одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України). Про це 1News повідомила прес-служба Офісу Генпрокурора.

Ярослав Гадзало очолює Національну академію аграрних наук з 2013 року

За даними слідства, президент НААН отримав у користування автомобіль за включення особи до списку претендентів на заміщення вакансій академіків Національної академії аграрних наук України та подальшу передачу матеріалів із цього питання на розгляд Президії НААН.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу, а також щодо повідомлення про підозру іншим особам, причетним до цього злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Головне слідче управління Нацполіції.

Нагадаємо, Детективи Національного антикорупційного бюро упродовж 24-29 січня повідомили про підозру в розкраданні 15 га особливо цінних земель Національної академії аграрних наук її президенту та ще чотирьом топ-посадовцям.

Зокрема, йдеться про:

  • Ярослава Гадзала – президента НААН (віце-президент на момент вчинення злочину);
  • Ігоря Гриника – директора Інституту садівництва (перший віце-президент НААН на момент вчинення злочину);
  • Ігоря Ібатулліна – першого проректора Національного університету біоресурсів і природокористування України (віце-президент НААН на момент вчинення злочину);
  • Анатолія Заришняка – віце-президента – головного вченого секретаря НААН (академік-секретар НААН на момент вчинення злочину)
  • В’ячеслава Власова – директора Інституту виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова НААН.
Back to top button