Інфо поліції

Правоохоронці затримали співробітників ДБР, які підбурювали прокурора взяти хабар

Вони також схиляли зацікавлену особу до надання такої неправомірної вигоди, мотивуючи це тим, що прокурор нібито може сприяти у вирішенні питання про зняття арешту з земельної ділянки та закриття кримінального провадження, а також третю особу – до передачі коштів

Викрито та повідомлено про підозру керівникові підрозділу та оперативному співробітникові центрального апарату Державного бюро розслідувань у провокації підкупу прокурора та зловживанні впливом.

Про це інформує 1NEWS.

За даними слідства, оперативник ДБР разом із своїм керівником підбурювали прокурора до прийняття пропозиції одержати 5 тисяч доларів неправомірної вигоди, щоб потім задокументувати нібито одержання ним хабара.

Вони також схиляли зацікавлену особу до надання такої неправомірної вигоди, мотивуючи це тим, що прокурор нібито може сприяти у вирішенні питання про зняття арешту з земельної ділянки та закриття кримінального провадження, а також третю особу – до передачі коштів.

Оперативника ДБР затримано на отриманні та передачі третій особі частини неправомірної вигоди у сумі 2500 доларів США.

Особу, яка мала передати кошти затримано та повідомлено про підозру у зловживанні впливом та пособництві провокації підкупу.

Джерело: ДБР

Back to top button