Інфо поліції

Правоохоронці затримали на Київщині іноземця, який виготовляв фальсифікат ліків і збував за кордон

Правоохоронці викрили іноземця, який спільно з трьома громадянами України організував на території столичного регіону виготовлення фальсифікованих лікарських засобів, у тому числі із вмістом сильнодіючих речовин, для їх подальшого збуту на території нашої країни, країн ЄС та Великобританії, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

Компоненти для виготовлення та продажу фальсифікованих медзасобів іноземець замовляв у країнах Західної Європи та Східної Азії. «Товар» отримував через сервіси міжнародного поштового зв’язку.

Свою продукцію фігуранти реалізовували через мережу спеціалізованих інтернет-ресурсів і доправляли товар замовникам через кур’єрів.

Під час санкціонованих обшуків, правоохоронці виявили та вилучили у помешканні фігуранта банківські картки, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності, майже 500 кг сировини для виготовлення лікарського фальсифікату, а також підроблені голограми та пристрої для фасування і пломбування медпрепаратів. Вилучені предмети та речовини направлені на експертизу.

 

За попередніми оцінками вартість виявленої продукції на «чорному ринку» становить близько 1 млн грн.

Наразі вирішується питання щодо оголошення підприємливому киянину про підозру у скоєнні вказаного злочину та обрання міри запобіжного заходу.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Київська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом контрабанди сильнодіючих лікарських засобів (ч.1 ст.201 КК України).

Операція з викриття зловмисника проводилась прокурорами спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у Києві та Київській області.

Досудове розслідування проводиться слідчим управлінням ГУ СБ України у Києві та Київській області.

 

 

Останні новини

Back to top button