Інфо поліції

Правоохоронці затримали чоловіка, який продавав Росії запчастини до ракетних систем

Представники Військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону затримали чоловіка, який продавав запчастини до ракетних систем Росії. Його брата ще розшукують. Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

Чоловіки передавали РФ системи управління реактивними снарядами, системи навігації та зв’язку, які були викрадені безпосередньо зі складів військових частин, де вони зберігалися, чи зняті з бойової техніки.

Продаж відбувався з 2014 по 2018 роки через кур’єра. Надалі обладнання використовували у продукції військового призначення для країни-агресора.

Серед вилученого під час передачі до РФ обладнання – діоди типу 2Д922А, які використовуються при виготовленні командно-вимірювальної системи «КОМПАРУС», виробником якої є ракетно-космічний завод «ГКНПЦ ім. М.В. Хрунічева» (м. Москва, РФ), та діоди типу 2Д922АВ, які встановлюються в маркерному, курсовому та глісадному модулях в складі бортової навігаційно-посадочної апаратури «КУРС-93-М».

За оперативною інформацією, вилучене обладнання протягом 20 останніх років викрадалося зі складів військових частин та знімалося з бойової техніки, що буде перевірено у ході подальшого проведення досудового розслідування. Виготовлена з встановленням комплектуючих українського виробництва зброя призначалася для подальшого використання її проти українських військових формувань та державних силових структур під час проведення ООС на Сході України. Таким чином, зрадники України діяли з метою сприяння діяльності терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР».

Під час санкціонованих судом обшуків, в ході проведення слідчих дій за місцями роботи та проживання фігурантів справи, правоохоронці виявили та вилучили фінансово-господарську документацію, чорнові записи, електронне листування із замовниками з Російської Федерації, а також і значну кількість вказаних елементів і комплектуючих військового призначення та подвійного використання, у тому числі чотири спеціальні комплекси автоматизованих засобів відображення (елемент управління повітряним рухом) «Топаз-2000». Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/09/22/dva_bratyukraintsi_prodavaly_rosii_zapchastyny_do_raketnyh_system_1411899

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close