Інфо поліції

Правоохоронці вилучили з незаконного обігу 80 т алкоголю

З початку тижня оперативники управлінь стратегічних розслідувань і слідчих підрозділів поліції вилучили продукції на майже 6,5 мільйонів гривень. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Правоохоронці проводять масштабні відпрацювання на території всієї країни. Зокрема, виявляють місця незаконного виготовлення, зберігання та реалізації алкогольної продукції. Встановлено, що офіційні виробники, аби не сплачувати обов’язкові платежі до бюджету у вигляді акцизного податку, використовують на своїй необлікованій продукції підроблені марки акцизного податку”, – зазначається у повідомленні.

Так, лише у Харкові оперативники управління стратегічних розслідувань та слідчі поліції припинили діяльність підпільного цеху, виявили місця зберігання фальсифікату та мережу збуту. Підпільний цех був розташований в одному з гаражних кооперативів у Холодногірському районі, склади зберігання – на території Немишлянського району, а мережа продажу, зокрема заклади громадського харчування, – майже в кожному районі Харкова.

На складах була як фальсифікована продукція, так і продукція офіційних виробників з підробленими марками акцизного податку. Загалом харківські поліцейські вилучили 3 тонни спирту, майже 4,5 тонни алкогольної продукції у тарі типу bag-in-box та “пет-пляшках”, а також 21,9 тисячі пляшок різної алкогольної продукції з підробленими марками акцизного податку.

Крім того, на Одещині та Дніпропетровщині було вилучено понад 30 тис. пляшок горілки з аналогічними марками.

Загалом із 23 грудня з незаконного обігу вилучено понад 81 тонну алкогольної продукції: 4,3 тонни етилового спирту, 62 тисячі пляшок горілки з марками акцизного податку з ознаками підробки, 1007 боксів типу bag-in-box та 3,8 тонни горілчаних виробів у “пет-пляшках”.

За попередніми даними, від реалізації продукції “тіньовики” отримали б майже 6,5 мільйонів гривень прибутку.

“Також звертаємо увагу на те, що горілчану продукцію у тарі bag-in-box та “пет-пляшках” споживач не зможе знайти на прилавках торгових центрів і великих магазинів. Таку тару використовують лише підпільні виробники, які реалізовують продукцію на ринках, через власних або постійних клієнтів тощо. Варто пам’ятати: така алкогольна продукція може бути небезпечною для здоров’я споживачів, оскільки під час її виробництва використовуються “кущові”, а не технологічні процеси”, – зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, у Київській області чоловіки отруїлись сурогатним алкоголем, який придбали у місцевої пенсіонерки. Один помер, інший перебуває у реанімації.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close