Інфо поліції

Правоохоронці викрили схему з відшкодування ПДВ на 25 мільйонів гривень (Відео)

Аби отримати відшкодування ПДВ, фігуранти підроблювали документи, зазначаючи недостовірні відомості про наявність у штатному розписі цього підприємства працівників у кількості понад 50%, які мають інвалідність і які безпосередньо беруть участь у виробничій діяльності

Нацполіція викрила злочинну схему з відшкодування податку на додану вартість.

Про це інформує 1News.

Як встановили поліцейські, організував діяльність угруповання адвокат, його спільниками були двоє керівників підприємств організації інвалідів Київщини та ще одна довірена йому особа.

Відповідно до розробленого плану, зловмисники використовували одне зі столичних підприємств організацій інвалідів.

Аби отримати відшкодування ПДВ, фігуранти підроблювали документи, зазначаючи недостовірні відомості про наявність у штатному розписі цього підприємства працівників у кількості понад 50%, які мають інвалідність і які безпосередньо беруть участь у виробничій діяльності.

Надалі для отримання розпорядження про користування пільгою подавали такі документи до Київської міської державної адміністрації.

Внаслідок злочинної діяльності зловмисників упродовж 2019-2020 років за такою схемою вони незаконно отримали відшкодування податку на додану вартість на загальну суму понад 25 млн грн. А відтак завдали бюджету шкоди на цю суму.

Також поліцейські провели обшуки за місцями проживання та в офісному приміщенні підозрюваних.

Наразі вирішується питання про обрання всім підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до заволодіння бюджетними коштами.

Джерело: Нацполіція

Back to top button