Інфо поліції

Правоохоронці викрили схему тіньового обігу валюти на 100 млн гривень

Слідчі Головного слідчого управління Нацполіції спільно з Департаментом кіберполіції, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора, викрили злочинну схему тіньового обігу іноземної валюти, яка діяла на території всієї держави, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу МВС України.

Так, правоохоронці встановили, що упродовж двох років на території держави діяло стійке злочинне угруповання. До його складу входили фактичні власники ряду небанківських фінансових установ.

Зокрема, повідомляється що зловмисники здійснювали незаконні валютно-обмінні операції за курсами, що значно відрізнялися від фіксованих державою. Вони не здійснювали документального оформлення операцій із валютою, а відтак “зекономили” на сплаті обов’язкових податкових платежів та привласнили понад 100 мільйонів гривень.

Крім того, за інформацією поліції, розробники злочинної схеми мали кримінальні зв’язки.

“Сьогодні, 24 вересня, правоохоронці провели санкціоновані обшуки на території міста Києва та Київської області. Поліцейські вилучили додаткові речові докази. Слідчі дії за ст. 364-1(Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) та ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України тривають. Наразі перевіряються факти причетності до скоєння злочину службових осіб регуляторних та контролюючих органів”, – сказано в повідомленні пресслужби.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close