Інфо поліції

Правоохоронці викрили у столиці конвертаційний центр з обігом 700 млн грн

У Києві місцевою прокуратурою припинено діяльність конвертаційного центру, обіг якого за 2016-2017 роки становив 700 млн грн, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Послугами конвертаційного центру користувалися підприємства реального сектора економіки, в тому числі і державні.

«Під час розслідування кримінальної справи встановлено, що посадовими особами державних організацій через підконтрольні їм фіктивні й транзитно-конвертаційні компанії виведено у тіньовий обіг і присвоєно понад 10 млн грн державних коштів», — йдеться в повідомленні на сайті відомства в середу.

В повідомленні прес-служби прокуратури зазначено, що кошти за виконання робіт відповідно до укладених фіктивних угод було переказано на рахунки підприємств, що не провадили діяльності, зазначеної в установчих документах. За короткий термін свого існування вони виконували великий обсяг фінансових операцій, що вказує на їх створення з метою прикриття незаконної діяльності.

Готівкові кошти знімали кур’єри з рахунків цих підприємств у банкоматах «ПриватБанку» і передавали посадовим особам.

«За результатами проведених обшуків в офісних приміщеннях в автомобілях і за місцем проживання фігурантів вилучено первинні та фінансово-господарчі документи, чорнові записи, банківські картки, печатки українських та іноземних компаній, а також грошові кошти в національній та іноземній валюті», — наголошується в інформації.

У рамках розслідування кримінальної справи із засновниками та посадовими особами підприємств проводяться необхідні слідчі дії.

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close