Інфо поліції

Правоохоронці викрили цех, в якому підпільно виготовляли бензин

Правоохоронці виявили у Харківській області підпільний цех, на якому виготовлялися паливно-мастильні матеріали, інформує 1NEWS.

“В рамках кримінального провадження, відкритого в грудні 2017 року за статтями ч. 3 ст. 185 (крадіжка) та ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, співробітники Управління захисту економіки в Харківській області ДЗЕ НП України спільно зі слідчим управлінням ГУНП в Харківській області викрили злочинну діяльність групи осіб, які організували на території Зміївського району підпільний цех з виробництва паливно-мастильних матеріалів”, – йдеться в повідомленні.

Так, у приміщенні здійснювали незаконне виготовлення бензину та дизельного пального із викраденої вуглеводної сировини. Не маючи жодних дозвільних документів, зловмисники здійснювали незаконне виробництво пального, а потім транспортували та реалізували продукцію у Харківській та інших областях України.

Під час виготовлення паливно-мастильних матеріалів здійснювалося забруднення атмосферного повітря шкідливими для життя та здоров’я людей, а також для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва у результаті порушення спеціальних правил.

У ході досудового розслідування з’ясувалося, що організацію, керівництво та координацію протиправної діяльності щодо виготовлення пального з вуглеводної сировини здійснювала 42-річна жінка. Вона була засновником, керівником та бухгалтером кількох підприємств, які використовувалися для прикриття незаконної діяльності з виготовлення фальсифікованого бензину та дизельного пального.

“11 вересня на підставі ухвал Київського районного суду було проведено 7 обшуків на промисловій території за місцем знаходження цеху, а також місцем мешкання групи осіб, які організували на території Харківської області незаконне виготовлення паливно-мастильних матеріалів. Всього в ході обшуків було вилучено майже 20 тонн паливно-мастильних матеріалів, хімічні домішки, гроші в сумі 250 тисяч гривень, 32 тисячі російських рублів, 10 тисяч доларів США та бухгалтерську документацію”, – проінформували в поліції.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close