Інфо поліції

Правоохоронці відкрили провадження за фактом погроз керівнику КП “Київблагоустрій”

Повідомляється, що 8 квітня 2021 року невстановлені слідством особи, обливши невідомою речовиною ворота господарства директора КП "Київблагоустрій", намагались пошкодити майно останнього

Правоохоронці відкрили провадження за фактом погроз на адресу керівника КП “Київблагоустрою” у зв’язку із його службовою діяльністю, а саме демонтажем вказаним комунальним підприємством незаконно розташованих МАФів на території столиці.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на УНН.

Повідомляється, що 8 квітня 2021 року невстановлені слідством особи, обливши невідомою речовиною ворота господарства директора КП “Київблагоустрій”, намагались пошкодити майно останнього.

“Також біля воріт залишено ще чотири ємності із “коктейлем Молотова” із запискою з погрозами на адресу посадовця у зв’язку із його службовою діяльністю, а саме демонтажем вказаним комунальним підприємством незаконно розташованих МАФів на території столиці. Наразі за фактом погроз столичному посадовцю розпочато кримінальне провадження за ст. 195 КК України. Тривають заходи з встановлення обставин події та причетних осіб”, – зазначається в повідомленні.

Додамо, що керівник КП “Київблагоустрій” Микола Бойко заявив, що знайшов під воротами свого будинку пляшки із “коктейлями Молотова” і записку з погрозами.

“Сьогодні ранком, 8 квітня, біля паркану мого будинку, де я мешкаю разом зі своєю сім’єю, мене чекав досить неприємний сюрприз. При вході стояли чотири пляшки із “коктейлями Молотова”, ворота були облиті бензином. В одній із пляшок — “вітальна” записка з текстом, який я вважаю прямою погрозою мені та моїй сім’ї”, – написав Бойко у Facebook.

Окрім того, перший заступник голови з питань здійснення самоврядних повноважень в Київській міській державній адміністрації Олексій Кулеба раніше заявляв, що у Києві директор комунального підприємства отримав записку з погрозами.

“Ми почали отримувати прямі погрози нам та нашим сім’ям. І це не жарти. Сьогодні вранці сталася надзвичайна подія. Директору комунального підприємства під парканом будинку лишили пляшки з “коктейлем Молотова” та запискою з погрозами”, – написав він у Facebook.

Back to top button