Інфо поліції

Правоохоронці розповіли, як штрафуватимуть за відсутність маски у громадському місці

Поліція роз’яснила, як застосовуватиме нові санкції за відсутність лицьової маски, які набули чинності з 21 листопада, в відповідно до закону “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Спочатку правоохоронці пояснюватимуть громадянам нові вимоги законодавства і необхідність не лише носіння засобів індивідуального захисту, а й правильного їх використання.

Штрафи в розмірі 170 – 255 гривень за перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без одягнених засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, будуть застосовуватися тільки якщо громадяни не реагуватимуть на зауваження поліцейських і відмовлятимуться від використання засобів захисту.

Крім того, правоохоронці роздають захисні маски громадянам, які їх не мають.

Перевірки проводяться в громадських будівлях і громадському транспорті.

Нагадаємо, в Україні почали штрафувати за відсутність маски в громадських місцях і транспорті. Відповідний закон № 1000-ІХ почав діяти з 21 листопада.

Зазначимо, що відповідний закон про обов’язкове носіння масок або респіраторів в громадських місцях і транспорті Верховна Рада ухвалила 6 листопада.

Back to top button