Інфо поліції

Правоохоронці обшукали Національний експоцентр у Києві

Наразі силовики документують можливі протиправні дії з боку посадових осіб експоцентру, що перебуває у власності Державного управління справами

Генеральний директор Національного експоцентру України Євген Мушкін повідомив, що Нацполіція та Служба безпеки проводять обшуки у павільйонах Міжнародного виставкового центру та в нього вдома.

Про це інформує 1NEWS.

Гендиректор експоцентру заявив, що не очікував, що силовики будуть діяти в такій агресивній формі.

Мушкін каже, що наразі вони вилучають документи та техніку.

За його словами, він завжди відкритий для будь-яких перевірок, а вся звітність ВДНГ є на сайті комплексу.

Мушкін вважає, що “багатьом буде легше, якщо доведеться його усунути, а на парковці експоцентру побудувати ТРЦ або захопити сквери всередині комплексу.

Водночас юрист експоцентру повідомила, що обшуки здійснюються відповідно до ухвали Печерського суду Києва, а правоохоронці розслідують провадження за статтею “Зловживання владою та службовим становищем” з боку Мушкіна. Справа була відкрита 5 березня 2021 року. Під час обшуків силовики вилучають договори та статутні документи.

В СБУ підтвердили, що разом із Нацполіцією дійсно проводять обшуки в офісі та павільйонах ВДНГ, а також за місцями проживання топ-менеджменту установи. Підтвердили також і статтю, за якою здійснюється досудове розслідування. Наразі силовики документують можливі протиправні дії з боку посадових осіб експоцентру, що перебуває у власності Державного управління справами.

Останні новини

Back to top button