Інфо поліції

Правоохоронці викрили розтрату бюджетних грошей на реабілітацію учасників АТО

Правоохоронці встановили, що зокрема, протягом 2016-2018 років через відсутність належного відомчого контролю за використанням бюджетних коштів гроші  були незаконно привласнені керівниками реабілітаційних установ. 

Співробітники Управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБ України спільно з Державним бюро розслідувань викрили протиправний механізм із розтрати бюджетних коштів, передбачених на реабілітацію учасників АТО, посадовцями Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Про це повідомляє 1NEWS.

У межах розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби задокументували протиправну діяльність службовців держустанови, що підписали акти виконаних робіт, в які внесені завідома недостовірні відомості щодо обсягів наданих послуг із психологічної реабілітації учасників АТО.

Це стало підставою для незаконного перерахування бюджетних коштів у сумі понад 22 мільйони гривень на рахунки комерційних структур. Правоохоронці встановили, що зокрема, протягом 2016-2018 років через відсутність належного відомчого контролю за використанням бюджетних коштів гроші  були незаконно привласнені керівниками реабілітаційних установ.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close