Інфо поліції

Працівникам “Охматдиту” повідомили про підозру в привласненні ліків

Київська місцева прокуратура №10 оголосила сімом працівникам Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” про підозру за фактами привласнення лікарських засобів на суму близько 8 млн грн., інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомляє в понеділок прокуратура м. Києва, досудовим розслідуванням встановлено, що завідувачка аптечного складу “Охматдиту” шляхом зловживання своїм службовим становищем у період з 2012 по 2015 років привласнювала лікарські засоби під приводом видачі їх для відділення лікарні на загальну суму близько 3 млн грн.

Крім того, прокуратура повідомила про підозру шістьом старшим медичним сестрам відділень “Охматдиту”, які, будучи матеріально відповідальними особами, обернули на власну користь лікарські засоби на загальну суму близько 5 млн грн.

За результатами попереднього розслідування завідувачу аптечного складу НДСЛ “Охматдит” повідомлено про підозру в скоєнні кримінального злочину за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Шістьом старшим медсестрам “Охматдиту” повідомлено про підозру в скоєнні кримінального злочину за ч. 2, 3, 4 ст. 191 Кримінального кодексу України, вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close