Інфо поліції

Пособника терористів на Донбасі засудили до 12 років в’язниці: хотів підірвати опори ліній електропередач

За подання Донецької прокуратури суд визнав чоловік винним у незакінченому замаху на диверсію, сприянні діяльності терористичної організації та у носінні, придбанні вибухового пристрою без передбаченого законом дозволу. Вироком Димитровського міського суду пособнику терористів призначено покарання у вигляді 11 років 10 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомляє 1News з посиланням на прес-службу Офісу Генпрокурора.

Прокурорами у суді доведено, що чоловік з квітня 2020 року систематично за допомогою мессенджера «Telegram» передавав учаснику НЗФ РФ, який створював дієву агентурну мережу на території Донецької області, інформацію про місця дислокації, маршрути пересування військової техніки та військовослужбовців ЗСУ, які беруть участь у проведенні ООС у м. Покровську та м. Костянтинівці.

Окрім цього, у листопаді 2020 року засуджений за 1500 доларів США мав вчинити диверсію на об’єкті критичної інфраструктури, а саме підірвати опору лінії електропередач біля підстанції розподілу електроенергії «Красноармійськ».

Проте його вдалося викрити та затримати до вчинення злочину. Під час огляду у нього виявили засоби зв’язку, грошові кошти, саморобний вибуховий пристрій та пульт управління до нього.

Back to top button