Інфо поліції

Посадовців “Львівгазу” затримали за хабарництво

За чималу суму винагороди зловмисники «гарантували» не вживати заходів реагування щодо штучно виявлених фактів порушень під час експлуатації газового обладнання та несанкціонованого втручання у розподільчу мережу

Служба безпеки України викрила масштабний корупційний механізм зловживання посадовців АТ «Львівгаз»: ті вимагали хабарі з підприємців та місцевих мешканців.

Про це повідомляє 1NEWS.

“За даними досудового слідства встановлено, що спеціалісти товариства організували схему вимагання хабарів з місцевих підприємців та населення. За чималу суму винагороди зловмисники «гарантували» не вживати заходів реагування щодо штучно виявлених фактів порушень під час експлуатації газового обладнання та несанкціонованого втручання у розподільчу мережу”, – йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

За попередньою інформацію, свій бізнес ділки планували поширити на більшість населення регіону. Це могло спричинити зростання соціальної напруги серед місцевих мешканців.

У службі поінформували, що правоохоронці затримали одного з учасників схеми згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання хабара в сумі 130 тис. грн.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру.

Встановлюється причетність керівників усіх ланок АТ «Львівгаз» до протиправної діяльності. Перевіряється причетність інших посадовців до функціонування корупційної схеми. Тривають слідчі дії.

Джерело: СБУ

Back to top button