Інфо поліції

Посадовців ДПС у Рівненській області викрили на систематичному хабарництві

Податківці вимагали від місцевих приватних підприємців, які займаються продажом алкоголю, плату за нестворення штучних перешкод у веденні бізнесу

Служба безпеки України викрила посадовців Головного Управління Державної податкової служби у Рівненській області на систематичному отриманні хабарів від власників точок продажу алкогольних напоїв.

За попередніми даними слідства, протиправну схему створили співробітники Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, – повідомляє 1NEWS.

Податківці вимагали від місцевих приватних підприємців, які займаються продажом алкоголю, плату за нестворення штучних перешкод у веденні бізнесу.

Вартість такого «абонемента» щомісяця становила $150 з кожної торговельної точки. Гроші збирали раз на 4 місяці. За цей період кожен із 16 районів області сплачував у середньому понад півмільйона гривень.

Днями у місті Дубровиця правоохоронці затримали головного державного ревізора-інспектора податкової під час отримання $600 хабара у гривневому еквіваленті.

В автомобілі посадовця виявлено ще майже $2 тисячі у різних валютах.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close