Інфо поліції

Портнова покарали за хамство і погрози в соцмережах

Дисциплінарна комісія визнала, що поширені ним у публічній сфері висловлювання, які містять нецензурну лексику і погрози, дійсно суперечать принципам професійної етики адвокатів

Дисциплінарна палата Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності адвоката, ексзаступника глави адміністрації Януковича Андрія Портнова за хамство і погрози в соцмережах.

Комісія ухвалила рішення застосувати до Андрія Портнова дисциплінарне стягнення у вигляді попередження, – інформує 1NEWS.

У матеріалах розгляду скарги відзначається, що адвокат Портнов використовує свої акаунти в соціальних мережах для погроз і таврування осіб із протилежними політичними поглядами. А також, що Портнов допускає “брутальні і зневажливі висловлювання щодо журналістів”, систематично “поливає брудом” діяльність п’ятого президента Петра Порошенка, звання якого зберігається довічно і охороняється законом.

Крім того, зазначається, що, посилаючись на статус адвоката, як на підставу отримання інформації з обмеженим доступом із прямим порушенням норм КПК, Портнов ставить під удар репутацію адвоката.

Дисциплінарна комісія визнала, що поширені Портновим у публічній сфері висловлювання, які містять нецензурну лексику і погрози, дійсно суперечать принципам професійної етики адвокатів.

Портнов відреагував на рішення КДКА в Facebook, відзначивши, що “як винесли попередження, так і скасують”.

Джерело: “5 канал”

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close